Series
Ratings
174
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5- 명탐정 코난 미방송분 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
DynastyRated ★ 3.5- Chewing GumRated ★ 4.0
- Chewing GumRated ★ 4.0
InsatiableRated ★ 3.0
EliteRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 3.5
Queen of the SouthRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
BORDERRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0- Please Like MeRated ★ 3.0