Movies
Ratings
347
Rush HourRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5
Deep ImpactRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 2.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Chinese ZodiacRated ★ 2.0
Ben-HurRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5