Series
Ratings
44
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5