Series
Ratings
11
First LoveRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0