Series
Ratings
258
Silo Season 2Rated ★ 2.0
Silo Season 1Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
WongyeongRated ★ 1.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 0.5
EricRated ★ 3.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.5