Series
Ratings
24
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Alias GraceRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
MononokeRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
WayneRated ★ 4.0