Titles you rated
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0- Jodhaa AkbarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
LionRated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.0
Assassin's CreedRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 2.5
The Purge: AnarchyRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5