Series
Ratings
24
ReturnRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0