Movies
Ratings
181
Before SunsetRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
The Great PassageRated ★ 5.0
Rainbow SongRated ★ 5.0
LegendRated ★ 2.5
Michael ClaytonRated ★ 0.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
Break Through!Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
I'm Not There.Rated ★ 4.5
He Was CoolRated ★ 0.5
The Science of SleepRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.5
Two Night StandRated ★ 3.5
GORated ★ 5.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.5