Movies
Ratings
513
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
A BirthRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.0
Usury AcademyRated ★ 2.0