Titles you rated
- 다큐프라임 - 달의 기적Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Eating ExistenceRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 1.5
You're My PetRated ★ 2.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 1.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 1.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 2.0
- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Midnight in Hong Kong with SISTARRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 1.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5