Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.0
Blade ManRated ★ 1.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 1.5
My PrincessRated ★ 2.0
EntertainerRated ★ 2.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 2.5
Vampire ProsecutorRated ★ 2.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
D-DayRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0