Series
Ratings
36
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Those Snow White NotesRated ★ 4.0
Kageki Shoujo!Rated ★ 4.5
Kids on the SlopeRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
My Brilliant Friend Season 3Rated ★ 5.0
ArteRated ★ 3.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5
The Good DetectiveRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0
Mata HariRated ★ 4.0
Skam France Season 4Rated ★ 4.0
Skam France Season 2Rated ★ 4.5
Skam France Season 1Rated ★ 4.0