Movies
Ratings
34
The Yellow SeaRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0