Series
Ratings
46
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5