Series
Ratings
322
The Art of SarahRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 2.5
To My Beloved ThiefRated ★ 4.5- EXchange Season 4Rated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
이혼숙려캠프Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5