Series
Ratings
24
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5