Series
Ratings
112
I Am Not a RobotRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0