Series
Ratings
39
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
MaskRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.0