Movies
Ratings
379
Shutter IslandRated ★ 4.0
Good FortuneRated ★ 3.5
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
The Divine FuryRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0