Movies
Ratings
757
RunRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
NapoleonRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 2.0
PandoraRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 3.5