Titles you rated
MirandaRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0