Series
Ratings
154- 데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love You Season 2Rated ★ 4.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love YouRated ★ 4.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Apartment 404Rated ★ 3.5
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0