Movies
Ratings
34
The PianistRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5