Series
Ratings
22
GiantRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0