Titles you rated
Running ManRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5