Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
King the LandRated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
True to LoveRated ★ 3.0
Duty After SchoolRated ★ 4.0