Movies
Ratings
419
The BatmanRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.5