Titles you rated
My Long Awaited Love StoryRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Boys Over Flowers Next Season〜Rated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Love Stories From Fukuoka 13Rated ★ 3.5- Good Morning CallRated ★ 4.0
Good Morning CallRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Meteor GardenRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0- I Love You Just a Little BitRated ★ 3.0
Your Turn To KillRated ★ 3.5
Tokyo BachelorsRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 4.0