Movies
Ratings
726
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BrickRated ★ 1.0
The Old GuardRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5