Movies
Ratings
1154
An Ethics LessonRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
IdolRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5