Movies
Ratings
149
7 AssassinsRated ★ 2.0
Enter the DragonRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
White House DownRated ★ 4.0
GoneRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
White NightRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0