Series
Ratings
147- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.0
Hell Mode: The Hardcore Gamer Dominates in Another World with Garbage BalancingRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
Introduction to MineralogyRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 5.0- Rent-a-Girlfriend Season 4Rated ★ 3.0
Be Stronger! New SagaRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Lycoris Recoil Friends are thieves of time.Rated ★ 4.0
Flower and AsuraRated ★ 4.0
ZENSHURated ★ 3.0
MedalistRated ★ 4.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 5.0
Blue BoxRated ★ 5.0