Titles you rated
The GrinchRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Dog DaysRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 3.0
Lost in the StarsRated ★ 3.0