Titles you rated
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5- CasheroRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
TempestRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
CrashRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0