Series
Ratings
32- Doctor WhoRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
GothamRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 2.5
The Last ShipRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Ugly AlertRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0