Series
Ratings
82
D.P.Rated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5