Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
JoséeRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
The LighthouseRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 1.0
Full Metal JacketRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
What Is LoveRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5