Movies
Ratings
118
ShooterRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 2.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0