Series
Ratings
55
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 4.0
King the LandRated ★ 4.5
Why Her?Rated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0