Series
Ratings
352
Boyfriend on DemandRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Single's Inferno ReunionRated ★ 4.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
My Girlfriend Is The Man!Rated ★ 4.0
Unintentional Love StoryRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- 에드워드리의 컨츄리쿡Rated ★ 4.0