Titles you rated
The MediumRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 2.5
Get HardRated ★ 3.0
Daddy's Home 2Rated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
The Dead Don t DieRated ★ 3.0