Series
Ratings
222
Ah! My GoddessRated ★ 4.0- Midori daysRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- Angelic Layer: Battle DollRated ★ 3.5
- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
- 喰霊-零-Rated ★ 4.0
- From the New WorldRated ★ 2.5
BLOOD-CRated ★ 4.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 2.5
The Twelve KingdomsRated ★ 4.0
ChobitsRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 3.5
Black LagoonRated ★ 3.0
AirRated ★ 4.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0- Rosen MaidenRated ★ 4.0
- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 4.5
ClaymoreRated ★ 4.5
Hellsing UltimateRated ★ 4.0