Series
Ratings
284- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Dynamite KissRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5