Movies
Ratings
171
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 2.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0