Movies
Ratings
1348
Shutter IslandRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
MariaRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
Dream ScenarioRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0
FerrariRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The Family ManRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0