Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 2.0
Produce 101Rated ★ 3.5
Canada Check-inRated ★ 2.0
Camping ClubRated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 1.5
Noonas Over FlowersRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 3.5
Dancing Queens on The RoadRated ★ 2.0
Just an ExcuseRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 3.5
Crime TriviaRated ★ 3.5- Seoul Check-inRated ★ 2.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5