Series
Ratings
70
The Detective is Way AheadRated ★ 4.5
Kiss that KillsRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 2.5
BORDERRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
The Perfect InsiderRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0