Series
Ratings
33
LegionRated ★ 3.5
LegionRated ★ 3.5
LegionRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 4.5
Penny DreadfulRated ★ 5.0- Fighting Spirit RisingRated ★ 3.0
- Fighting Spirit New ChallengeRated ★ 3.0
- Fighting SpiritRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0