Series
Ratings
41
Fight For My WayRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Scarlet HeartRated ★ 1.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0